להצעת מחיר שלחו תמונה של התקלה בWhatsApp  למספר 052-5088835 ותקבלו הצעת מחיר תוך 10 דקות.

ביובית הינה מהשם "ביוב". מדובר במשאית אשר מיועדת לטיפול בתקלות קשות של סתימות ביוב, שאיבות מים ושומנים בכמויות גדולות במיוחד הבאות לידי ביטוי בדרך כלל בקווים ראשיים, בבניינים משותפים, מוסדות ציבור, רשויות מקומיות, דיור מוגן, מסעדות, בתי מלון וארגונים, וכיוצא באלה.
רונאל מתמחים בטיפול מהיר ויעיל בתקלות אלה.

אם הנכם זקוקים לבעל מקצוע, מהימן ואמין שנותן שרותי ביובית התקשרו אלינו לטלפון שמופיע למעלה.

משאית ביובית
משאית ביובית לניקוי קווי ביוב ופתיחת סתימות ביוב בלחץ גבוה.
ביובית בהרצליה
פתיחת סתימות ביוב ושאיבות

מהי תפקיד הביובית?

ביובית משולבת או בשמה המוכר יותר משאית ביוב, מוכרת לציבור הרחב במצבים של פתיחת סתימה בביוב בבית ובחצר. רובנו מכירים את תחום האינסטלציה ופתיחת סתימות ביוב רק כבעיות בצנרת הביתית. אנחנו יודעים שכאשר יש סתימה בכיור או סתימה באסלה, סתימה באמבטיה, זה כנראה תקלה ומצב חירום שצריך להיעזר בשירותיו של אינסטלטור פותח סתימות, כדי שזה יגיע עם כלים ידניים כמו קפיץ או ספירלה חשמלית ויפתור את הבעיה שקיימת בצנרת של הבית שלנו. אך תחום פתיחת סתימות ביוב הוא הרבה יותר גדול ומורכב מאשר רק תחום הבתים או הדירות.

מה קורה כאשר יש סתימות ביוב בקו ראשי של הבניין וכל הביוב גולש אשר בעקבותיו? מתעורר צורך להזמנת ביובית ולבצע שאיבות ביוב בצנרת של מבנה גדול המחובר לצנרת ביוב העירונית. מה קורה כאשר יש צורך לפתוח סתימה קשה או סתימות ביוב ולנקות שורשי עצים שחדרו לצנרת. מה עושים במקרה הזה? במקרה כזה, מה שאנחנו צריכים זה משאית מיוחדת המתאימה לכך.

משאית שאיבת ביוב שניתן לשנע לכל מקום בארץ תוך פרק זמן קצר. ניתן לקבל שרות מהיר במיוחד באזור תל אביב והסביבה, אזור ירושלים, מודיעין מכבים רעות והישובים הסמוכים.

הביובית היא אותה משאית גדולה עם מיכל גדול להובלת מי ביוב ושפכים. המשאית מכילה משאבת ואקום יניקה בעלת ספיקה גבוהה שבאמצעותה ניתן לבצע שאיבה של כל הפסולת ביוב ולשנע אותה לאתר פינוי מי שפכים מורשה. על המשאית מותקן מנוע עליון נוסף שבאמצעותו ניתן לפרוץ סתימות ביוב קשות בלחץ מים גבוה מאוד.

במקרים רבים לקוחות נוטים להירתע מהזמנת הביובית בשל גודלה , אך חשוב מאוד לציין כי כל פעילותה הפיזית של המשאית יכולה להיות רחוק מהבית או המבנה ובאה לידי ביטוי על ידי הצינור ארוך המוכנס אל פתח בור הביוב, יתר המשאית דרושה לשכלול העבודה ליצר לחץ מים גבוה, איתור התקלה ווידוא הלחץ התקין של המים בצינור והמים היוצא מתוך הצינור. בין היתר, המכשור הקיים בתוכה מאפשר לתת מבט אל תוך פתח הביוב בכדי לדעת כמה, באיזה כוח ובאיזו מהירות עליו לשאוב ומתי כל השפכים המיותרים הוצאו והסתימה עצמה שוחררה.

כיצד ניתן לשאוב את הצטברות הביוב?

הדרך היחידה באמצעותה ניתן לשאוב את כל הצטברות השפכים היא באמצעות משאית שאיבת ביוב, המגיעה קרוב ככל האפשר לבור ביוב, בעזרת משאבת וואקום וצינור ארוך שואבת את כל ההצטברות הביוב או השומנים אל תוך המיכל המותקן על גבי המשאית. על ידי שאיבת הביוב ניתן לטפל ולמנוע סכנות זיהומיות במקרה של גלישת הביוב על הכביש ולמנוע מפגעים עקב שמן המצטבר על הכביש ועלול לגרום להחלקת הולכי רגל, החלקת מכוניות ומשתמשי דרך נוספים העושים שימוש בכביש- כל זאת על ידי משאית שאיבות משוכללת הכוללת מערכות מכניות המסוגלות לשאוב באופן יעיל ומהיר שומנים ומי שופכין מיותרים מפתח בור הביוב בעומקים שונים.

כלי עבודה במשאית ביובית

כיצד מפעיל משאית ביובית יודע להביא איתו תמיד את הציוד והכלים המתאימים? הרי כל פתח ביוב, כל צינור או כל מקור חיבור אחר יכולים להיות במגוון של גדלים? אז זהו, המפעיל לא תמיד יודע מול איזו עבודה הוא הולך להתמודד, לכן בדרך קבע כל הכלים והאביזרים צריכים להיות תמיד על המשאית כך שבכל עבודה שיצטרך להתמודד עימה לא תהיה שום בעיה של חוסר של כלי זה או אחר. המפעיל מביא איתו את כל סוגי הצינורות באורכים ובקטרים שונים.

מפעיל מקצועי לא יצא לקריאת שרות בלי שיחזיק תמיד מגוון גדול של מתאמים בכל מיני גדלים כדי לתת פתרון מיידי לכל סוגי הסתימות או התקלות שעמן הוא צריך להתמודד.

שירות משלים לטיפול בתקלות והצפות באמצעות משאית ביובית

כאשר אתם ניצבים מול סתימה קשה ו/או הצפה המצריכה עבודות ביובית פנו אלינו כדי לפתור את התקלה. שימוש נוסף בביובית הוא לצורך ניקוי קווי ביוב ושטיפה בלחץ מים גבוה.

באמצעות כלים מיוחדים אנו גם נבצע ניקוי שורשים שחדרו לתוך המערכת ביוב.
אנו נשמח להיות הכתובת שלכם לכל מקרה של תקלה, בעיה או שאלה בכל שעה.

אנחנו משקיעים המון בתחזוקה של הציוד, הכשרת עובדים מיומנים לעבודות ביוב ומתן שירות אמין ואיכותי ללקוחות שלנו. המטרה שלנו היא לתת את השרות הטוב ביותר, במחירים הוגנים ונוחים במיוחד ללקוח.

אזורי עבודה

אנחנו מספקים שירותי ביובית בכל אזור המרכז מאזור גדרה לחדרה לרבות בערים: ירושלים, מודיעין והסביבה, תל אביב והסביבה. היכן שתצטרכו אותנו אנחנו נהיה שם בשבילכם. שום משימה לא קטנה מדי או גדולה מדי בשבילנו. ברשותנו קיימות משאיות ביוביות חדשות המסייעות לנו לתת שרות מהיר איכותי ומקצועי. לפתרון הבעיה ומניעת חזרתה לזמן ארוך במיוחד. כל זאת על ידי עבודה ממוקדת עם משאיות מתאימות. אנו מסוגלים לשלוח אנשי מקצוע לכל מקום תוך זמן קצר לא משנה מה סדר גודל התקלה וזמן הטיפול הדרוש לה- צוות מפעילי ביוביות נמצאים כאן בשבילכם.

תפעול עבודה עם ביובית

יש חברות קבלניות וחברות אחזקה שמציעות היום שירות לציבור הרחב וחשוב לא פחות לבחור בחברה המציעה שרות מהיר ועבודה מקצועית תוך ניהול ותפעול נכון של משאית הביוב. ישנה חשיבות רבה במיקום המשאית במקום הנכון כדי לא לגרום נזקים למבנה או לסביבת העבודה.

בדיוק בגלל זה מומלץ לעבוד אך ורק עם בעלי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון רב בתחום, כאלו שמבינים את גודל האחריות וכבר עשו את העבודה פעמים רבות בעבר.

רונאל אינסטלציה, מתמחים בהפעלת ביוביות ועבודות בכביש, שאיבות שומנים ושאיבות מים המסכנים את הציבור וגורמים למראה בלתי אסטטי.

זקוקים לשירותי ביובית לארגון, למוסד או לרשות המקומית? רונאל שירותי אינסטלציה ערוכים ומכנים להעניק לכם שירות מיידי ומקצועי באמצעות הצוות שלנו.

שנתיים אחריות עבור כל פתיחת סתימה

עם המומחים של רונאל ניתן לפתוח כל סתימה, גם הקשה ביותר ולהיות בטוחים שהיא לא תחזור.
אנו מספקים 100% אחריות למשך שנתיים בזכות:

  • הניסיון רב השנים וטיפול מוצלח באלפי לקוחות מרוצים.
  • שימוש במגוון ציוד המאפשר פתיחת סתימה יסודית לרבות ביובית.
  • החשיבות שאנו מיחסים ללקוח מרוצה.

צרו איתנו קשר עוד היום לפרטים נוספים או השאירו פרטיכם ונציג מקצועי יחזור אליכם למסירת מידע נוסף.

  • קבלת שיחות 24 שעות ביממה בטלפון:
    • 052-50-888-35
  • שיחת חינם ע"י הזנת מספר הטלפון שלכם כאן:
  • הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהצטרף לקהל לקוחותינו נשמח לעזור לכם ולתת לכם שירות! 052-50-888-35